Mesaj gönder
Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
CANGZHOU BOHAI BRICK MACHINERY CO.,LTD
Ana sayfa

CANGZHOU BOHAI BRICK MACHINERY CO.,LTD Fabrika turu

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  Ana Ürünler:


  Bohai Machinery, "enerji tasarrufu, emisyon azaltma ve çevre dostu" olan ulusal sanayi politikasını takip ediyor.CANGBO JKY60-4.0 - JKY150S-4.0 arası vakumlu ekstrüder, kömür gangue, şist, kömür külü, ev ve inşaat çöpü ve kil gibi hammaddeler kullanarak Bohai'yi makine stabilitesi ve fiyat makullüğü açısından endüstrinin en iyisi haline getirmiştir.Makinelerimiz evde iyi satıldı ve ayrıca Moğolistan, Rusya, Bangladeş, Özbekistan, Vietnam ve Zimbabwe gibi 10'dan fazla farklı ülkedeki müşterilere ihraç edildi. Teknik tasarım, üretim türü seçimi ve dönüş gibi çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. - komple üretim hattının anahtar projesi.
  Bohai Machinery'nin girişimci ruhu "Durmadan kendini güçlendir ve dünyayı erdemle tut".Bu inanç ve müşterilere karşı yüksek sorumluluk duygusu ve "Büyük yapın, güçlü olun, iyi yapın, en iyisini yapın" geliştirme fikrine dayanarak, biz Bohai halkı, muhteşem yarın için sizinle birlikte çalışmayı içtenlikle bekliyoruz!

  CANGZHOU BOHAI BRICK MACHINERY CO.,LTD fabrika üretim hattı 0CANGZHOU BOHAI BRICK MACHINERY CO.,LTD fabrika üretim hattı 1CANGZHOU BOHAI BRICK MACHINERY CO.,LTD fabrika üretim hattı 2CANGZHOU BOHAI BRICK MACHINERY CO.,LTD fabrika üretim hattı 3CANGZHOU BOHAI BRICK MACHINERY CO.,LTD fabrika üretim hattı 4

   

İletişim bilgileri
CANGZHOU BOHAI BRICK MACHINERY CO.,LTD

İlgili kişi: Mrs. Wang

Tel: 86-15303271860

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)